× ubezpieczenia o nas kontakt artykuły i porady
phone
12 311 07 09
PN - PT: 8.00 - 18.00

ubezpieczenie roweru

od 97 zł rocznie kup polisę online
Kompleksowa ochrona roweru
Ochrona przed rabunkiem i kradzieżą
Szybka naprawa w przypadku szkody

zobacz jakie to proste:

oferta

podaj cenę zakupu roweru

online

kup online

polisa w 15 minut

twój rower będzie natychmiast ubezpieczony a polisę otrzymasz w ciągu paru minut

twoje korzyści z ubezpieczenia roweru

ubezpieczenie roweru - szybka pomoc w polisy.pl

szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

ubezpieczenie roweru - kompletna ochrona w polisy.pl

kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

ubezpieczenie roweru -  przejrzysta umowa w polisy.pl

przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

ubezpieczenie roweru - proste zawarcie umowy w polisy.pl

proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Ubezpieczenie roweru

Wiosna to czas, kiedy wyciągamy nasze rowery, aby ruszyć nimi na wędrówki. Jazda na rowerze należy do jednych z najczęściej uprawianych rodzajów sportów. Nie oznacza to jednak, że nie należy dbać w tym aspekcie o nasze bezpieczeństwo. Wprost przeciwnie! Ubezpieczenie roweru, to tak samo ważna sprawa jak ubezpieczenie sportowe czy wakacyjne. Na co jednak musimy zwrócić uwagę w tym aspekcie? Co będzie dla nas kluczowe, jeśli chcemy wybrać najlepszej jakości ubezpieczenie roweru?

pokaż wiecej

Przede wszystkim, należy bardzo dokładnie przeanalizować różne oferty ubezpieczeń rowerów. Warto bowiem zaznaczyć, że nie jesteśmy w stanie znaleźć dwóch identycznych ofert. Będą się one różniły zarówno wysokością składek, jak również maksymalnymi kwotami, które mamy zagwarantowane z różnego rodzaju tytułu. To, co jednak jest kluczowe, to kwestie związane z tym, co dokładnie swoim zakresem obejmuje nasz pakiet ubezpieczenia rowerowego. Wiadomo, że podobnie jak w przypadku każdej innej polisy ubezpieczeniowej, tak i tutaj, jesteśmy w stanie zakupić zarówno wersję podstawową jak i rozszerzoną. Sęk w tym, aby umieć określić co dokładnie w takich wersjach się zawiera oraz jak kształtują się różnice np. jeśli chodzi o wysokość składki miesięcznej. Każdy z powyżej opisanych czynników, będzie kluczowy, jeśli chcemy wybrać odpowiedniej jakości ubezpieczenie roweru.

To, o czym też powinniśmy pomyśleć, kiedy chcemy dokonać zakupu ubezpieczenia roweru, to także to, na jak długi okres planujemy zakup takiej polisy. Wiadomo, że rower nie jest rzeczą na całe życie – z czasem może się zużywać, możemy też odczuwać chęć zmiany roweru na nowszy model. Dlatego też bardzo zwracajmy uwagę na to, na jak długi czas ubezpieczyciel proponuje nam umowę kupna polisy. To drugi, z kluczowych czynników, na które musimy położyć nacisk, jeśli chcemy dokonać właściwego zakupu ubezpieczenia roweru.

Mając na względzie wszystkie powyższe czynniki, jesteśmy w stanie wybrać taką polisę ubezpieczeniową naszego roweru, która nie tylko będzie dopasowana do naszych potrzeb, ale też zapewni nam maksymalną ochronę – zarówno wówczas, kiedy korzystamy z roweru, jak i wtedy, kiedy jest on np. garażowany.

pokaż mniej
click
zamknij okno