× ubezpieczenia o nas kontakt artykuły i porady
phone
12 311 07 09
PN - PT: 8.00 - 18.00

ubezpieczenie telefonu

już od 12,83 zł miesięcznie Wybierz rodzaj smartfona i kup ubezpieczenie online
Kompleksowa ochrona roweru
Ochrona przed rabunkiem i kradzieżą
Szybka naprawa w przypadku szkody

zobacz jakie to proste:

oferta

wybierz rodzaj telefonu

online

kup online

polisa w 15 minut

twój telefon będzie chroniony natychmiast a polisę otrzmasz w ciągu paru minut

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w polisy.pl

ubezpieczenie roweru - szybka pomoc w polisy.pl

szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

ubezpieczenie roweru - kompletna ochrona w polisy.pl

kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

ubezpieczenie roweru -  przejrzysta umowa w polisy.pl

przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

ubezpieczenie roweru - proste zawarcie umowy w polisy.pl

proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

Ubezpieczenia telefonu

Kiedy kupujemy nowy telefon, bardzo często kupujemy też różnego rodzaju akcesoria, które mają za zadanie go chronić. Stąd też bardzo często decydujemy się na zakup właściwej jakości etui czy szkła hybrydowego, które zakładane jest na ekran. Nie zawsze jednak pamiętamy o tym, że aby zapewnić naszemu smartfonowi właściwą ochronę, może być też niezbędny zakup ubezpieczenia. Powstaje jednak pytanie: jak to ubezpieczenie we właściwy sposób wybrać? Rozwiązań w tym aspekcie mamy co najmniej kilka – rynek ubezpieczeń jest obecnie bardzo bogaty w różnego rodzaju oferty. Są jednak pewne stałe elementy, na które przy zakupie ubezpieczenia telefonu, musimy zwrócić szczególną uwagę.

pokaż wiecej

Po pierwsze – dobrze jest porównywać ze sobą różne oferty. Owszem, możemy darzyć zaufaniem jedną, konkretną firmę, natomiast warto jest zapoznać się z ofertami innych firm ubezpieczeniowych. Czasem może się okazać, że to właśnie ich pakiet ubezpieczeniowy telefonu będzie dla nas korzystniejszy!

Warto też porównywać ze sobą podstawowe wersje pakietów ubezpieczeń telefonów oraz te rozszerzone. Czasem bowiem jest tak, że przy niewiele wyższej opłacie, jesteśmy w stanie zyskać znacznie większe profity wynikające z naszego ubezpieczenia, jednocześnie wcale nie inawestując wysokich nakładów finansowych.

To, na co powinniśmy też zwrócić uwagę, jeśli mowa o wyborze odpowiedniego pakietu ubezpieczenia telefonu, to także wysokość maksymalnych kwot oraz to, jak przedstawiają się miesięczne składki. Warto np. zapytać o ubezpieczenie telefonu u swojego operatora sieci komórkowej. Wówczas nie musimy się martwić kwestiami związanymi z wykonywaniem dodatkowych przelewów – składka ubezpieczeniowa jest doliczana do naszego rachunku za usługi telekomunikacyjne i z reguły jest ona dużo niższa, od tej, którą musimy zapłacić, kiedy kupujemy ubezpieczenie telefonu w innej firmie.

Kierując się powyższymi wskazówkami, z całą pewnością uda nam się wybrać najlepszy dla nas pakiet ubezpieczeniowy naszego telefonu. Wówczas będziemy mogli spać spokojnie i nie zamartwiać się, kiedy np. nasz telefon zostanie zniszczony, czy skradziony.

pokaż mniej
click
zamknij okno