× ubezpieczenia o nas kontakt artykuły i porady
phone
12 311 07 09
PN - PT: 8.00 - 18.00

ubezpieczenie podróży

Wybierz jedną z ofert i kup ubezpieczenie online w 3 minuty!
Podróże krajowe i zagraniczne
Ubezpieczenie kupisz w kilka minut!
Kup polisę turystyczną 24/7

zobacz jakie to proste:

oferta

wybierz ofertę

online

kup online

polisa w 15 minut

polisę otrzymasz mailem w 15 min

Artykuły i porady

Nie znaleziono postów
potrzebujesz porady?
Zamów rozmowę, Porównamy dla Ciebie oferty i wybierzemy najlepszą polisę

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych

Spójrz jakie to proste, aby w mniej niż kilka minut znaleźć swoje ubezpieczenie turystyczne oraz porównać ceny i zakres ubezpieczenia w wielu placówkach ubezpieczeniowych za jednym kliknięciem. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł kupić online płacąc kartą lub przelewem. Klienci oszczędzają kupując polisę z https://polisy.pl/ubezpieczenia-turystyczne

pokaż wiecej

Wybierając się na wakacje ważne aby wykupić ubezpieczenie turystyczne, które podczas wypadku może uchronić nas przed niepotrzebnymi kosztami leczenia. Lepiej ubezpieczyć się teraz i być przygotowanym na to co może się wydarzyć niż zmagać się później z kosztami, które jak wiadomo potrafią być niemałe. Ubezpieczenia turystyczne są świetne jeśli wybieramy się na urlop, kto wie co może się wydarzyć na wyjeździe. Ważne aby być przygotowanym na wszelkie niespodzianki losowe, które potrafią przecież niemiło zaskoczyć. Złamana ręka, zwichnięty palec, urazy stawów to tylko niektóre z wypadków, które potrafią być nieprzewidziane w trakcie wakacji. Jeśli nie masz czasu aby stać w kolejkach i dopytywać o najlepsze oferty specjalnie dla wymagających klientów powstało ubezpieczenie turystyczne online, za pomocą kilku kliknięć dowiesz się jaka oferta będzie najbardziej ci korzystna.

Gdzie kupić najtańsze ubezpieczenie?

Nie ma sensu spędzać większości czasu przed zaplanowanym urlopem chodząc po biurach. Teraz powstała oferta dla zabieganych i zapracowanych klientów, którzy cenią sobie swój czas. A mianowicie są nimi ubezpieczenia turystyczne online, które potrafią zaskoczyć swoimi dogodnymi cenami oraz pakietami usług.
Czym właściwie jest polisa turystyczna? w standardowej wersji obejmuje swoim zakresem koszty leczenia oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo można rozszerzyć ochronę o od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, bagażu i sprzętu sportowego,sportów wysokiego ryzyka lub ekstremalnych, opóźnienia lotu, zgubienia (opóźnienia) bagażu, chorób przewlekłych. Polisy turystyczne są polecane każdemu, kto ma zamiar gdzieś wyjechać i nie zamartwiać się co będzie, gdy przydarzy się coś niespodziewanego. Wyobraź sobie sytuację, gdzie poślizgnąłeś się przed wyjazdem na stok. W efekcie masz złamaną nogę, gips na 3 miesiące i popsute wakacje. Smutek z powodu zniweczonych marzeń o zimowym urlopie nieco osłodzi Ci fakt, że przysługuje Ci odszkodowanie z tytułu nieszczęśliwego wypadku. Polisa turystyczna online gwarantuje, że w razie (odpukać) śmierci ubezpieczonego podczas wakacji odszkodowanie otrzyma jego najbliższa rodzina. Polisy turystyczne online gwarantują wsparcie na wypadek wszelkich sytuacji, jakie mogą nas spotkać w podróży. Nie trzeba obawiać się problemów ze zdrowiem, nieszczęśliwych wypadków, kradzieży itp., jeśli ma się ubezpieczenie. A te można mieć za grosze. Co więcej –ubezpieczenie podróży można sobie porównać wśród kilkunastu różnych ofert i dopasować ochronę pod kątem własnych potrzeb i priorytetów. Wybrane ubezpieczenie na wyjazd kupisz online, szybko, wygodnie, bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie wycieczki będzie obejmowało nawet opóźnienie samolotu czy awarię samochodu w kraju, którego nie znasz. Wystarczy zadzwonić do towarzystwa a ono zorganizuje odpowiednią pomoc, raczej nie byłoby ciekawym kiedy nie znając języka w obcym kraju ktoś ukradłby nam dokumenty... jeśli taka sytuacja miałaby miejsce a mamy ubezpieczenia podróży możemy czuć się spokojni, ponieważ znajdujemy się pod opieką.

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Ubezpieczenia podróżne można ubezpieczyć na wypadek jego utraty m.in. z powodu grabieży, kradzieży (np. z samochodu), ale także na wypadek opóźnienia dostarczenia bagażu (np. gdy na lotnisku zostanie on nadany na inny lot). Takie sytuacje skutecznie psują wakacyjną atmosferę, ale dzięki ubezpieczeniu bagażu można zniwelować te nieprzyjemności. W przypadku poślizgu dostarczenia bagażu, ubezpieczenie bagażu gwarantuje pokrycie kosztów zakupu niezbędnych przedmiotów użytku osobistego – do określonej w polisie kwoty. Dzięki temu czasowy brak zabranych na wakacje ubrań czy przyborów toaletowych nie psuje zupełnie wakacyjnego urlopu.
Żeby dostać odszkodowanie za skradziony bagaż (lub jego zawartość), należy postępować zgodnie z wytycznymi określonymi w Ogólnych Warunkach ubezpieczenie. Wakacje przypadku kradzieży lub rabunku należy jak najszybciej zgłosić ten fakt na policję, a także powiadomić np. właściciela hotelu czy przewoźnika o zaistniałej sytuacji. Po powrocie z wakacji należy złożyć w towarzystwie ubezpieczeniowym odpowiedni wniosek zgłoszenia szkody. Pzu travel będzie tu bardzo pomocne tak samo jak ubezpieczenie voyager, czy pzu wojażer.
Jeśli chcesz porównać ubezpieczalnie zobacz jakie są ubezpieczenia turystyczne- ranking pomoże ci dokonać w wyborów i wyegzekwować jaka wakacyjna polisa, bądź ubezpieczenie wakacyjne będzie dla ciebie najlepsze. Wojażer pzu to jeden z największych polskich ubezpieczycieli na rynku. Nic zatem dziwnego, że oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych i życiowych w jego ofercie można znaleźć również ubezpieczenia turystyczne. PZU podróż daje ubezpieczenie wyjazdowe przeznaczone dla osób podróżujących na terenie Polski, tak samo jak pzu ubezpieczenie turystyczne.
Ubezpieczenie turystyczne generali jest bardzo bezpieczne i opłacalne, jeśli chcesz się o tym przekonać pomocna w tym będzie porównywarka ubezpieczeń turystycznych.
Już nie musisz wychodzić z domu ani stać w kolejkach, jest to niepotrzebne, ponieważ już dziś możesz kupić ubezpieczenie podróżne online.
Do tego oczywiście na szanującej się stronie gdzie kupisz ubezpieczenie turystyczne- porównywarka pokaże ci najlepsze konkurencyjne ceny. Wystarczy, że klikniesz w ranking ubezpieczeń turystycznych a następnie najlepsze ubezpieczenie turystyczne. Kto wie? Może warta? Ubezpieczenie podróżne jest wymagane przy podróżach, nie chcesz przecież aby twój pobyt szpitalu musiał być przez ciebie opłacony? Jeśli chcesz być bezpieczny na swych wakacjach wybierz ubezpieczenie turystyczne allianz lub generali ubezpieczenie turystyczne.

pokaż mniej
click
zamknij okno